GORĄCA
KUMULACJA

W LETNIEJ LOTERII
508 El Gordo - Letnia Loteria
mln zł
Losowanie 1 lipca 2017
ZAGRAJ TERAZ
< >

Lotto online - graj przez internet na Lottoland.com/pl

Gry lotto

Zakłady syndykatowe - większe szanse za ułamek cenyZakłady syndykatowe umożliwiają zakupienie określonego ułamka zakładu co pozwala na grę większą ilością zakładów pojedynczych. Dzięki temu masz możliwość zagrać np zakładem systemowym na 12 skreśleń za ułamek całkowitej ceny. Wygrane wypłacane są proporcjonalnie do ilości posiadanych udziałów.

Zobacz wszystkie dostępne syndykaty »
lotto i lottoPLUS - zakł. sys. na 12 liczb
Zakład lotto SYS12

924 kombinacje / zakł. poj.

100 udziałów

1 udział to 1/100 całkowitego zakładu
systemowego na 12 skreśleń, na najbliższe
losowanie lotto i lottoPLUS.


Wyprawa do kolektury – to przeszłość!

Typuj wyniki losowań najpopularniejszej polskiej gry liczbowej Lotto w domu, korzystając z komputera lub w jakimkolwiek innym miejscu na ziemi, korzystając ze swojego smartfona! Wybierz 6 z 49 liczb i czekaj na powiadomienie o wygranej! Miliony moga być Twoje! Gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia to 2 000 000 złotych!

1 dzień 6 godz.

Keno - Wygraj 2 000 000 zł co 4 minuty

W popularne Keno możesz teraz zagrać również na Lottoland. Losowania odbywają się co 4 minuty, a za trafienie 10 na 10 liczb można wygrać nawet 2 000 000 zł. Stawka podstawowa wynosi jedynie 2 zł, jednak jeśli chcesz możesz ją zwiększyć nawet 10-krotnie. Keno to gra wyjątkowa także z  tego powodu, że gwarantuje wygrane nawet jeśli nie trafisz żadnej z typowanych liczb!

co 4 minuty

EuroJackpot – najnowsza europejska gra lotto

Decyzja o stworzeniu najnowszej ogólnoeuropejskiej loterii została podjęta w Amsterdamie przez 9 państw Europy. Najniższa główna nagroda to 10 milionów euro, a najwyższa to 90 milionów euro. Gra EuroJackpot jest podobna do gry EuroMillions, jednakże szanse uzyskania głównej wygranej w EuroJackpot są większe.

2 dni 4 godz.

EuroMillions – najpopularniejsza europejska gra lotto

EuroMillions oferuje najwyższe wygrane w całej Europie!
Dwa razy w tygodniu, mieszkańcy 10 krajów walczą o wygrane w wysokości od 15 milionów euro do 190 milionów euro!
Zagraj teraz i wybierz 5 z 50 liczb oraz 2 z 11 gwiazdek.

2 dni 6 godz.

Graj w najpopularniejsze amerykańskie loterie!

Wzbogać się dzięki rekordowym głównym wygranym w amerykańskich loteriach:
MegaMillions i PowerBall

MegaMillions – źródło rekordowych wygranych

W każdą środę i sobotę za jedyne 12,50 zł możesz zdobyć najwyższe światowe wygrane. Wystarczy, że prawidłowo wytypujesz 5 z 75 oraz 1 z 15 liczb. Opcja MegaPlier daje możliwość nawet czterokrotnego powiększenia wygranych stopnia 2-9!    

2 dni 13 godz.

PowerBall – najpopularniejsza amerykańska gra lotto

Wytypuj prawidłowo 5 z 69 liczb oraz 1 liczbę PowerBall, aby zabrać do domu wysoką wygraną. Wybierz opcję PowerPlay, aby zwiększyć Twoją wygraną!
Czwartki i niedziele mogą być Twoimi szczęśliwymi dniami!

2 dni 13 godz.

Lotto, Loto online - Lottoland.com

Co to jest Lottoland?

Dzięki Lottoland fani loterii mają wyjątkową możliwość spróbowania swojego szczęścia w grach liczbowych z całego świata.
Aby wygrać wystarczy zgadnąć, które numery padną w danym losowaniu. W Lottoland można więc grać o te same kumulacje i kategorie nagród oferowane przez różne zagraniczne loterie, które dotychczas nie były dostępne dla graczy z Polski.

Posiadana przez nas licencja wydana nam przez rząd Gibraltaru w 2013 r. gwarantuje, iż przestrzegamy wszystkich procedur mających na celu zagwarantowanie bezpieczeństwa graczy oraz 100% wypłatę wszystkich wygranych.
>>> więcej